Dresuar ayna iç mekanlarda oldukça fazla kullanılmaktadır görselliği olarak hem şık hemde oldukça kullanışlı bir iç mekan ürünüdür. Dresuar  ayna bir çok malzemeden üretimi yapılmaktadır bunlardan bazıları ahşap mobilya, metal,pirinç,cam ayna olarak daha çok karşımıza çıkmaktadır.Biz daha çok bunun cam ve ayana kısmıyla ilgili olan kısmını ele alacağız.

Dresuar ayna hem alt konsolu ve ayna kısmı tamamı cam ve aynadan oluşmaktadır gelişmekte olan cam sektörü gelişen teknoloji ile dresuarların ayak kısmı dahi bombeli camdan ayna uygulaması ile farklı bir estetik ve hava katmakta buda cam sektörünün ne kadar ilerlediğini gelişen teknoloji yakından takip eden firmaların yetiştirdikleri ustaların  ellerinden birer sanat eseri çıkmakta olduğunun göstergesidir.

Dresuar aynanın cam ile yapılan  bir başka özeliği ise hem cama istenilen her türlü desen çalışması yapıla bilmesi aynı zamanda firmanın kabiliyetine göre boya ve ayna kullanarak hareket katması cam ayna dresuarı ön plana çıkarmaktadır.Yine firmanın kabiliyetine göre bu ürünler kabartmalı cam olan füzyonu kullanarak çok daha farklı estetik görünümü yakalaya bilmektedir. Yukarıda belirtiğimiz gibi bu ürünlerin şuan ayak kısmı  bombeli camlardan kullanılmakta ve neredeyse sınırsız ayak modelleri üretilmektedir ve bu ürünlerin cam üzerinde daha önce firmamızın üretiği on bir ayna rengi ile uygulama yapa bilme kabiliyetinden iç mekana kuşkusuz renk verdiğini düşünülmekte ve füzyon tekniği ile bir adım firma olarak öne çıkmaktadır.