Dalya Cam

Anadoluda Selçuklularla birlikte gelişimine başlayan Cam ve Cam sanatı, günümüzde cam işleme teknolojilerinin gelişmesi ve güvenliğin artması ile birlikte yapılarda büyük boyutlu cam unsurlar olarakta kullanılmaya başlandı. Böylece Cam Kapı tabelasından, ödül şiltlerine, yer kaplamasından, dekoratif panolara, bölme panellere, çalışma masasından, banyo metaryellerine, süs eşyalarına kadar pek çok mimari ve dekoratif düzenlemelerde kullanılmaktadır.

Bütün Ürünlerimiz CAD/CAM programlarıyla bilgisayar ortamında tasarlanmaktadır. Bizden hayalinizdeki bir şeyi Cam üstüne tasarım yapmamızı isteyebilirsiniz. Üretimde son teknoloji kullanılarak kalite standardımız her zaman en ileri seviyede tutulmaktadır.

Yaptığımız bazı işlerimiz, Antik Ayna, Fuzin, Kabartma Ayna, Boyama Ayna, Şeffaf kabartma vb.
Tasarım ve işlemelerimiz konusunda uzman tüm eğitimlerini almış usta ellerde gerçeğe dönüşmektedir. Sizler için iyi hizmet ve kalite anlayışımız bizlerin daha mutlu olmasını sağlayan en büyük hedeflerden biridir. Bizim bu günlere gelmemizi sağlayan sizler oldukça; Hakettiğiniz hizmet ve ürünlerimiz için daima sizin yanınızdayız.